Dámy

Pro dámy nabízíme kadeřnické služby širokého rozsahu od stříhání, foukání, stylingu přes barvení, melírování, balayage až po klasické a objemové trvalé ondluace. Dále nabízíme zaplétání copánků za použití Kanekalonu a po individuální domluvě plesové a svatební účesy včetně zkoušek.
Dozvědět se více

Je jedno, jaké máte vlasy, sledujeme současné trendy, rádi poradíme a najdeme řešení přímo pro Vás. Pracujeme s permanentními a demi-permanentní barvami na vlasy od značky Goldwell, které přináší intenzivní, zářivé odstíny a 100% krytím šedin. Nabízí širokou škálu barevných a studených odstínů, které jsou velice odolné vůči vymývání a šetrné k Vašim vlasům. Dále pracujeme s Goldwell Elumen a Elumen play, což je vysoce účinná neoxidační barva s módními a pestrobarevnými odstíny.

Pro náročnější klientelu nabízíme i možnost speciální péče v oblasti regenerace, kde používáme především výrobky kosmetiky Malibu C a K18.

Samozřejmostí je i profesionální poradenství před zahájením naší spolupráce a následné doporučení pro domácí péči. Poradenství je naší prioritou, aby se mohly střetnout Vaše představy a naše výsledky.

Postarají se o Vás

Více o našem týmu

Mohlo by Vás zajímat

Jak k nám?

Wonderlab - Jak k nám

Autem

OC Futurum
Vídeňská 100, 619 00 Brno
Wonderlab - Jak k nám

MHD

Linky číslo
2, 51, 82, 501, N96
Wonderlab - Jak k nám

Parkování

OC Futurum
Vídeňská 100, 619 00 Brno